projektpraca.eu

Monter Kielce i okolice

Randstad Polska Sp, z o.o. agencja zatrudnienia 47 oferta pracy tymczasowej
  • Dodano: 15 lutego 2019
  • Ważna do: 24 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko: ----monter/ka----

Zakres obowiązków:

? przygotowanie elementów konstrukcji

? obsługa elektronarzędzi

? prace okołoprodukcyjne

? wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonego

Oferta:

? umowę o pracę na pełen etat

? możliwość zdobycia doświadczenia na produkcji

? terminową wypłatę wynagrodzenia

? możliwość stałego zatrudnienia

? dodatkowe benefity (ubezpieczenie, karta sportowa)

Wyślij SMS o treści: PRACA MONTER na numer: 693 729141

Wymagania

Oczekiwania:

? mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

? wykształcenie średnie kierunkowe

? mile widziana znajomość rysunku technicznego