projektpraca.eu

Monter instalacji fotowoltaicznych / PV

Elstar Electric Sp. z o. o.
  • Dodano: 30 marca 2023
  • Ważna do: 12 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Polska/Niemcy/Belgia/Holandia/Luksemburg/Szwajcaria

W związku rozwojem usług elektromontażowych na rynku krajowym i zagranicznym na rozdzielnie produkowane przez Przedsiębiorstwo Elstar Electric poszukujemy pracowników na stanowiska :
  • monter PV
  • elektromonter PV

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac montażowych i elektrycznych
  • Przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy.

Wymagania

Doświadczenie w pracy instalacyjnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie.

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.

  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny – przy przeprowadzce z innego województwa bądź wynajęcie mieszkania przez spółkę

  • Świetną, koleżeńską atmosferę pracy, w której przyjemnie i spokojnie wykonuje się swoje obowiązki.