projektpraca.eu

Monter fotowoltaiki

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 października 2021
  • Ważna do: 05 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. , jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Montera fotowoltaiki

Zakres obowiązków:

- Montaż instalacji fotowoltaicznej,

- Prace przy okablowaniu instalacji fotowoltaicznej,

- Przyłączenie urządzeń instalacyjnych,

- Prace dotyczące montażu konstrukcji gruntowych i dachowych.

Wymagania

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie montera,

- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,

- Dobra organizacja pracy,

- Zaangażowanie i sumienność,

- Umiejętność pracy w  zespole,

- Doświadczenie w dekarstwie ? mile widziane,

- Czynne prawo jazdy kat. B ? mile widziane.

Oferujemy:

- Szkolenie,

- Samochód z pełnym wyposażeniem,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Wsparcie techniczne i logistyczne,

- Długotrwałą współpracę.

CV z dopiskiem Monter Fotowoltaiki prosimy przesyłać na adres:

 karina.kaniewska@4-eco.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.