projektpraca.eu

Montażysta

DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.
  • Dodano: 15 maja 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: Montaż końcowy kotłów CO,między innymi: montaż osłon i izolacji, montaż osprzętu elektroinstalacyjnego; montaż zasobników i podajników paliwa stałego. Dbanie o wysoką jakość i dokładność wykonywanego montażu.

Wymagania

Oczekiwania: -Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne mechaniczne lub elektrotechniczne, -Praktyczna umiejętność posługiwania się elektronarzędziami tj. szlifierka kątowa, wiertarka, wkrętarka, -Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV, Dobra organizacja pracy,Dokładność, sumienność, rzetelność, Umiejętność pracy w zespole, Szybkość uczenia się, elastyczność, Dyspozycyjność, Oferujemy : Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,Atrakcyjne warunki zatrudnienia,Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowego doświadczenia, Atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV wraz z listem motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: DEFRO sp.zo.o.,sp.k. 26-067 Strawczyn Ruda Strawczyńska 103A lub drogą elektroniczną na adres e-mail