projektpraca.eu

Mobilny inżynier sprzedaży

CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI "PREMA" SPÓŁKA AKCYJNA
  • Dodano: 26 czerwca 2019
  • Ważna do: 26 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  1. Doradztwo, sprzedaż i promocja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy,
  2. Nawiązywanie i utrzymanie właściwych relacji z klientami oraz budowanie wizerunku firmy,
  3. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez skuteczną realizację zamówień na podległym terenie
  4. Systematyczne raportowanie swojej pracy.

Wymagania

Wgania:

  1. Znajomość elementów pneumatyki siłowej,
  2. Znajomość hydrauliki, automatyzacji produkcji ( będzie dodatkowym atutem)
  3. Wykształcenia technicznego wyższego oraz doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w branży technicznej/ przemysłowej
  4. Zdolność do przyswajania wiedzy technicznej
  5. Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.
  6. Dyspozycyjność , prawo jazdy kat. B
  7. Samodzielność w podejmowaniu decyzji i silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  1. Stabilne i dobre warunki o pracę wraz  z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności i realizowanych zadań;
  2. Stałą umowę o pracę;
  3. wymiar czasu pracy 1,0 etat;
  4. Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania ww. pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon)
  5. Wynagrodzenie od 2400 do 4000PLN Brutto + premia sprzedażowa zależna od osiągalnych wyników;

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłac w formie elektronicznej z dopiskiem " Mobilny Inżynier Sprzedaży- Sklep Kielce" na adres: rekrutacja@prema.pl w terminie do 31.07.2019 r.

Dodatkowe informacje pod nr telefonu 41 366-95-20 887-150-305

Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych RODO: