projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. zakupów i logistyki

Enerko Energy Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 kwietnia 2020
  • Ważna do: 02 maja 2020

Opis stanowiska pracy

  • Składanie zamówień u dostawców zgodnie z wytycznymi;
  • Monitorowanie realizacji złożonych zamówień;
  • Tworzenie i prowadzenie polityki zakupowej, negocjacja warunków dostaw;
  • Przyjmowanie towarów do magazynu,
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej;
  • Współpraca z innymi działami w zakresie obiegu dokumentów;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamawianiem, przyjmowaniem, wydawaniem i inwentaryzowaniem magazynu;
  • Obsługa administracyjna biura

Miejsc pracy: Szczukowice k/Kielc

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Min rok doświadczenia na podobnym stanowisku (również praktyki i staże);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz poczty elektronicznej;
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego;
  • Uporządkowanie, bardzo dobra umiejętność organizacji czasu, samodzielność i odpowiedzialność;
  • Wysoka kultury osobistej;
  • Komunikatywność i otwartości w kontaktach z ludźmi;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Możliwość awansu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej