projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

UTI.PL
  • Dodano: 16 czerwca 2021
  • Ważna do: 30 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Opis

Dołącz do naszego zespołu sprzedażowego, zdobywaj i rozwijaj z nami swoje doświadczenie zawodowe!

UTI.PL (Wirtuale.pl S.A.)? jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która już 20 lat pomaga i doradza klientom rozwiązania internetowe niezbędne każdej firmie do osiągania sukcesu: rejestrujemy i utrzymujemy domeny, budujemy dla klientów innowacyjne strony czy sklepy internetowe i promujemy je w sieci. Jesteśmy jedną z największych firm hostingowych w kraju, posiadamy ponad 20 tysięcy zadowolonych klientów z całej Polski.
Szukamy ludzi, którzy pomogą nam zwiększyć tą liczbę!

Twój zakres obowiązków:

Prowadzenie telefonicznych rozmów oraz mailowy kontakt z klientami

Pozyskanie nowych klientów

Realizacja celów sprzedażowych

Dbanie o terminowe płatności klientów

Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta

Wymagania

Nasze Oczekiwania

Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi, swoboda wypowiedzi

Ukierunkowanie na osiąganie wyników

Umiejętność budowania relacji z klientem

Mile widziane

Doświadczenie w sprzedaży ale nie jest ono warunkiem koniecznym.

Co oferujemy:

Świetną atmosferę w pracy, w zgranym kilkuosobowym zespole,więc szybko poczujesz się jak u siebie

Praca w trybie 7-godzinnym od poniedziałku do piątku od 8.15 do 15.15

Profesjonalne szkolenia z produktu, umiejętności sprzedażowych oraz wiele innych wspomagających Twój rozwój osobisty

Stabilne warunki zatrudnienia -  umowa zlecenie na okres wdrożeniowy z możliwością przejścia na umowę o pracę

Stałe wynagrodzenie podstawowe 18,30 zł brutto/h + prowizje + dodatkowe premie dla najlepszych konsultantów

Realną możliwość awansu, najlepsi konsultanci awansują na Opiekunów Klienta

Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z firmą będącą liderem w swojej dziedzinie na polskim rynku

Pracę w nowoczesnym biurze w Kieleckim Parku Technologicznym, co zapewni Ci wysoki komfort pracy

Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań na stanowisku pracy

Możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach

Benefity:

Nieograniczony dostęp do kawy z naszego firmowego ekspresu

Słodkie i owocowe czwartki

Sala relaksu, a w niej między innymi tenis stołowy, piłkarzyki

Atrakcyjny system premiowy

Spotkania integracyjne

Przechodząc z innego Call Center z działu obsługi klienta biznesowego, dostajesz 300 zł premii

Etapy rekrutacji:

Krok 1 Przesłanie aplikacji

Krok 2 Analiza CV

Krok 3 Spotkanie Rekrutacyjne

Krok 4 Witamy w UTI.PL

Wyślij aplikację już dziś i odwiedź nas w biurze! Porozmawiamy o Twoich możliwościach pracy w UTI.PL Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy na naszą stronę:

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."