projektpraca.eu

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji

Fg Energy
  • Dodano: 19 października 2020
  • Ważna do: 02 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • udział w bieżących procesach rekrutacyjnych
  • prace head hunterskie, głównie z wykorzystaniem portalu Linked In
  • wykonywanie zleconych zadań biurowych i organizacyjnych
  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych, w pewnej perspektywie - rozmów kwalifikacyjnych

Oferujemy:

  • umowę zlecenie , stawka podstawowa 17 zł brutto z możliwością negocjacji po okresie próbnym
  • biuro w samym centrum miasta ( przy dworcu autobusowym )
  • pełne szkolenie oraz wdrożenie do zawodu
  • możliwość przyuczenia do zawodu rekrutera oraz opiekę doświadczonego HR Business Partnera w czasie szkolenia

    Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji"

    CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@fgenergy.pl

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • pełna dyspozycyjność od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • chęć do nauki oraz przyswajania nowej wiedzy
  • znajomość języka angielskiego