projektpraca.eu

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Euro Eko Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa
  • Dodano: 14 lipca 2021
  • Ważna do: 28 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firma Euro Eko Polska Sp. z o.o. Sp.k.

poszukuje pracownika do Działu Ochrony Środowiska i Certyfikacji.

Prowadzenie rejestracji odpadów w BDO wraz z dokonywaniem zmian i aktualizacji

Bieżąca obsługa wskazanych obszarów w zakresie obiegu dokumentacji

Koordynacja obiegu dokumentacji w zakresie deklaracji, umów i zamówień

Archiwizacja i przechowywanie dokumentacji w oparciu o wewnętrzne wytyczne

Wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów CRM

Obsługa mailowa i telefoniczna klientów

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wdrożenie na stanowisku pracy

Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Duża samodzielność w realizowaniu swoich obowiązków

Podwyższanie wiedzy i kompetencji poprzez szkolenia i warsztaty

Karta Multisport

Ubezpieczenie grupowe

Niezbędne wsparcie i narzędzia pracy

Praca w dobrej atmosferze i relacjach międzyludzkich

Wymagania

Wymagania

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria środowiska, ochrona środowiska

Dobra znajomość pakietu MS Office

Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i danych

Dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, dokładność i terminowość

Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu swojej pracy