projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. kontroli jakości

FOODjobs
  • Dodano: 18 maja 2020
  • Ważna do: 18 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży technicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: powiat kielecki, woj. świętokrzyskie

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Dostosowanie Systemu Zarządzania Jakością w obszarze produkcyjnym do zmieniających się wymagań prawnych,
- Współudział w opracowywaniu i wdrażaniu dokumentacji systemowej zgodnej ze standardami systemów
- Przygotowanie firmy do audytów zewnętrznych
- Udział w planowaniu, organizowaniu i przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych
- Udział w pracach związanych z realizacją i nadzorem nad procesami reklamacyjnymi

Wymagania

Czego oczekujemy?
- Wykształcenia wyższego kierunkowego
- Kursów/certyfikatów potwierdzających uprawnienia do zarządzania jakością
- 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Co oferujemy?
- Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Udział w szkoleniach,
- Możliwość rozwoju i realizacji własnych ambicji.

Zapraszamy do składania CV!