projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. kontroli jakości/ Kontroler jakości

ENGINEERINGjobs
  • Dodano: 25 maja 2020
  • Ważna do: 25 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Firma ENGINEERINGjobs dla swojego klienta z branży technicznej/metalowej poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości/ Kontroler Jakości

miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

- Dostosowywanie Systemu Zarządzania Jakością w obszarze produkcyjnym do zmieniających się wymagań prawnych,

- Przygotowywanie firmy do audytów zewnętrznych,

- Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych,

- Udział w pracach związanych z realizacją i nadzorem nad procesami reklamacyjnymi.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży metalowej/ automotiv/ techniczej lub pokrewnych,

- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Na tym stanowisku zapewnimy Ci:

- udział w szkoleniach,

- możliwość awansu zawodowego,

- umowę o pracę w stabilnej i ugruntowanej na rynku firmie,

- możliwość rozwoju.