Młodszy specjalista ds. hydrotechniki/Asystent projektanta (branża odnawialnych źródeł energii)

Instytut OZE Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 czerwca 2019
  • Ważna do: 03 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • wsparcie przy opracowaniu dokumentacji projektowej,
  • samodzielne sporządzanie przekrojów i profili cieków,
  • opracowywanie rysunków rzutów, widoków i przekrojów konstrukcji na podstawie przykładowych rysunków w konsultacji w projektantem
  • opisy operatów, projektów budowalnych, wykonawczych, specyfikacji, na podstawie przykładowych dokumentacji i w konsultacji z projektantem

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie w zakresie budownictwa, budownictwa wodnego, inżynierii i gospodarki wodnej,
  • dobra znajomość oprogramowania Autocad lub pokrewnego (IntelliCad),
  • dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność składania dokumentacji,
  • wiedza z zakresu Prawa budowlanego i Prawa wodnego,
  • otwartość na nowe wyzwania, chęć rozwoju i zgłębiania wiedzy.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne
  • pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość awansu
  • dużą samodzielność w działaniu
  • bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej