projektpraca.eu

Mł. specjalista ds. umów

Instytut OZE Sp. z o. o.
  • Dodano: 16 sierpnia 2022
  • Ważna do: 30 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • Utrzymywanie kontaktu z klientem w procesie przygotowania umowy;
  • Nadzór nad prawidłowością zawieranych umów zgodnie z polityką spółki;
  • Wsparcie w zamówieniach publicznych;
  • Współpraca z radcą prawnym spółki oraz koordynatorami projektowymi;
  • Opracowywanie umów, aneksów oraz porozumień, ich analiza merytoryczna, ocena ryzyka, proponowanie adekwatnych rozwiązań;
  • Koordynacja podpisywania umów, przestrzeganie procedur obiegu dokumentów;
  • Obszar pracy (sprzedaż, generalne wykonawstwo, biuro projektowe).

Wymagania

  • Znajomość procesu inwestycyjnego w przedsięwzięciu budowlanym;
  • Mile widziane wykształcenie na tożsamym kierunku;
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość procedur i wytycznych w zakresie zawierania umów;
  • Zdolności analityczne, zarządzanie informacją;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność;
  • Komunikatywność, pewność siebie;
  • Bardzo dobra znajomość Excela;
  • Otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy, chęć doskonalenia.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę
  • Możliwość stałej współpracy z firmą
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę,  dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola,  zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Możliwość dalszego awansu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres rekrutacja@ioze.pl.

Zapraszamy na naszą stronę www.ioze.pl.