projektpraca.eu

Mistrz serwisu - Diagnosta

Playada BMW ZK Motors
  • Dodano: 24 września 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA: ? czuwanie nad całym procesem naprawy ? kontrola jakości wykonywanych napraw ? nadzór nad prawidłową technologią napraw ? prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie ze standardami firmy ? przygotowywanie dokumentacji na potrzeby napraw gwarancyjnych ? sprzedaż usług serwisu mechanicznego OFERUJEMY: ? możliwość rozwoju zawodowego ? umowę o pracę ? atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiągniętych wyników ? pracę w młodym, energicznym zespole ? możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań

Wymagania

WYMAGANIA: ? wykształcenie minimum średnie techniczne ? uprawnienia diagnosty SPK ? znajomość budowy samochodów oraz technologii napraw ? dobra znajomość języka angielskiego ? minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ? dobra znajomość rynku motoryzacyjnego ? prawo jazdy kategorii B ? dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) ? samodzielność w działaniu ? gotowość do poszerzania wiedzy ? niekaralność