projektpraca.eu

Mistrz Produkcji

Centrum Kariery Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 czerwca 2021
  • Ważna do: 02 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Centrum Kariery Sp. z o.o., (KRAZ 20992), dla naszego Klienta, firmy z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego z Kielc,  obecnie poszukujemy:

Mistrza Produkcji

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,

- współpraca z kierownikiem produkcji,

- realizacja planów produkcyjnych,

- rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,

- raportowanie i rozliczanie przebiegu procesu produkcji.

Oferujemy:

- praca zmianowa,

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

- pracę w stabilnej firmie, która istnieje na rynku od kilkunastu lat,

- pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV z dopiskiem w temacie ?Mistrz Produkcji Kielce?

e-mail: karina.kaniewska@centrumkariery.eu

+48 535 008 230

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- umiejętność planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu,

- aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,

- samodzielność w podejmowaniu decyzji,

- znajomość dokumentacji magazynowej,

- dobra znajomość programów pakietu MS Office,

- umiejętność analizy danych.