projektpraca.eu

Mechanik UR

CemEnergy Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 kwietnia 2021
  • Ważna do: 26 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Do naszej spółki: firmy CemEnergy Sp. z o.o.  z zakładem produkcyjnym w miejscowości Skarżysko-Kamienna poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA DANYM STANOWISKU:

  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnej i infrastruktury,
  • wykonywanie prac związanych z instalacją, utrzymaniem ruchu oraz serwisowaniem maszyn, narzędzi i używanych systemów,
  • kontrola procesów użytkowania sprzętu,
  • utrzymanie prewencyjne maszyn i urządzeń,
  • współtworzenie planu napraw maszyn oraz linii produkcyjnych,
  • inicjowanie działań - poprawy i optymalizacji procesu produkcyjnego,
  • prowadzenie dokumentacji techniczno-remontowej maszyn i urządzeń,
  • przygotowywanie protokołów i sprawozdań.

CO OFERUJEMY?

- umowę o pracę na pełen eta,

- stabilne zatrudnienie w firmie,

- dużą samodzielność w działaniu,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,

- pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole

Wymagania

  • Min. 2-3 lata na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia spawalnicze, elektryczne.
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.
  • Znajomość techniczna urządzeń i maszyn.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sprawna organizacja pracy pod presją czasu.