projektpraca.eu

Mechanik serwisu pojazdów oraz maszyn drogowych

TRAKT SA
  • Dodano: 11 sierpnia 2020
  • Ważna do: 11 września 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Górki Szczukowskie k/Kielc

Główne obowiązki:

- Przeprowadzanie napraw, przeglądów oraz serwis pojazdów i maszyn drogowych.

Wymagania

Wymagania:

- znajomość budowy pojazdów i maszyn drogowych,

- dyspozycyjność,

- prawo jazdy kat.B (czynne)

Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika.

Oferujemy:

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

- wynagrodzenie stałe i premiowe,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

- pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV na nw. adres, podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska:

praca@trakt.kielce.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"