projektpraca.eu

Mechanik/ serwisant

Centrum Kariery sp. z o.o.
  • Dodano: 31 marca 2023
  • Ważna do: 14 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Pracuj tam, gdzie jest szybkość i akcja!

Autoryzowany dealer Polaris, szuka pasjonatów off – roadu do nowo tworzącego się salonu i serwisu w Kielcach.

Chcesz aby Twoja kariera nabrała prędkości? Świat quadów, UTV oraz motocykli nie ma dla Ciebie tajemnic? – Twórz z nami nową historię w motoryzacji!

MECHANIK/ SERWISANT

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja, diagnostyka i naprawy pojazdów,
  • przeprowadzanie przeglądów,
  • prowadzenie dokumentacji sprawozdawczej z wykonanych usług,
  • organizowanie pracy własnej w ramach powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • znajomość branży motoryzacyjnej (szczególnie budowy quadów i motocykli),
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • zdolności manualne,
  • prawo jazdy kat. A i B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę z ludźmi, którzy pasjonują się motosportem,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do szkoleń produktowych,
  • realny wpływ na rozwój marki,
  • stabilne zatrudnienie,
  • narzędzia pracy.

Kontakt: karina.kaniewska@centrumkariery.eu

Zaznaczając w temacie wiadomości Mechanik.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kariery Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000611479, NIP: 6572922577, REGON: 364126390. Pełny obowiązek informacyjny: https://www.facebook.com/centrumkariery/about