projektpraca.eu

Mechanik samochodowy

Folwark Samochodowy Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 lipca 2021
  • Ważna do: 09 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- diagnozowanie usterek,

- przeprowadzanie napraw i obsługi okresowej zgodnie z technologią naprawy,

- dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

- narzędzia niezbędne do wykonywana pracy,

- system szkoleń przewidzianych dla personelu technicznego.

Prosimy o adnotację w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Folwark Samochodowy Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w naprawie samochodów,

- bardzo dobra znajomość budowy samochodów,

- znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,

- odpowiedzialność i punktualność,

- obsługa komputera,

- prawo jazdy kat "B".