projektpraca.eu

Mechanik samochodowy

ROMER S.C. A. Ciura W. Ciura
  • Dodano: 12 maja 2021
  • Ważna do: 26 maja 2021

Opis stanowiska pracy

ROMER S.C. w Skarżysku- Kamiennej, największy producent lakierni proszkowych w Polsce i jeden

z największych w Europie zatrudni osobę na stanowisku:

Miejsce pracy: Skarżysko- Kamienna

Zadania:

  • bieżący serwis samochodów firmowych; osobowych i dostawczych do 3,5t,
  • diagnozowanie i naprawa usterek w pojazdach,
  • kontrolowanie stanu technicznego.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,
  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ustabilizowanej pozycji.

Wysyłając swoje zgłoszenie oświadczasz, że:

wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 24 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania

  • praktyczna umiejętność drobnych napraw aut osobowych i dostawczych do 3,5t,
  • mile widziane wykształcenie w kierunku mechaniki samochodowej.