projektpraca.eu

Mechanik samochodowy - praca od zaraz!

Firma transportowa
  • Dodano: 22 października 2021
  • Ważna do: 05 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko samodzielnego mechanika samochodowego.

W skład obowiązków wchodzi: naprawa, diagnostyka, bieżąca konserwacja i przeglądy samochodów dostawczych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • profesjonalną kadrę szkoleniową,
  • możliwość rozwoju,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • praca w systemie dwuzmianowym na terenie Kielc.

Wymagania

Potrzebujemy osób interesujących się branżą motoryzacyjną, posiadających zawodowe doświadczenie w pracy przy naprawach samochodowych.

Praca w Kielcach.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o przesłanie swojego CV z numerem telefonu ma adres e-mail: transport.kielce11@gmail.com, lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 572 721 853