projektpraca.eu

Manager ds. sprzedaży internetowej (e-commerce)

Ochnaturalnie.pl
  • Dodano: 14 maja 2019
  • Ważna do: 14 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Ochnaturalnie.pl to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą suplementów związanych ze zdrowiem. W skład firmy wchodzi aktualnie kilka sklepów internetowych oraz konta na portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych.

Poszukujemy osoby do pracy w kieleckim biurze firmy na stanowisku:

miejsce pracy: Kielce praca stacjonarna

Opis stanowiska pracy:

  • planowanie krótko i długoterminowych strategii sprzedaży,
  • monitorowanie konkurencji w sieci oraz monitorowanie rynku,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi dostawcami w zakresie bieżącej integracji serwisów,
  • analizowanie zgłoszeń od klientów i rozwiązywanie problemów,
  •   prowadzenie projektów związanych z obszarem e-commerce,
  • planowanie i aktualizacja ofert promocyjnych w obszarze e-commerce.
  • raportowanie bieżącej aktywności i efektywności sklepu internetowego,

Wymagania

  • Oczekujemy osoby jaka:
  • jest skuteczna w realizowaniu celów sprzedażowych
  • posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • charakteryzuje się umiejętnościami prezentacyjnymi i negocjacyjnymi
  • wykazuję wysoką samodzielności, komunikatywności,
  • będzie dyspozycyjna i zaangażowana,
  • będzie mieć bardzo dobrą organizację pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze sklepu internetowego (nie jest warunkiem).
  • znajomość Allegro, PrestaShop. Shoper ? będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:
    - zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    - możliwość rozwoju i szybkiego awansu w strukturach firmy,
    - wynagrodzenie adekwatne do poziomu zaangażowania,
    - pracę w młodym dynamicznym zespole.
    - stałe godziny pracy

Musisz posiadać następujące cechy:

  • pozytywne podejście do życia i ludzi,
  • duże poczucie humoru - może być dziwaczne,
  • wiarę w swoje możliwości i to co robisz

UWAGA!: ta praca nie polega na pakowaniu paczek!