projektpraca.eu

Malarz - specjalista do prac wykończeniowych

NOR-MAL sp. z o.o.
  • Dodano: 25 września 2024
  • Ważna do: 09 października 2024
45
2024-09-25 2024-10-09

Opis stanowiska pracy

Firma NOR-MAL Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko: Malarz - Specjalista do Prac Wykończeniowych.

Ogólny zakres obowiązków obejmuje wykonywanie prac wykończeniowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy z Kielc

  • Pracę w przyjaznym, zgranym i zaangażowanym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szkolenia w zawodzie

  • Terminowe wypłaty w wysokości 8000zł-11000zł/miesięcznie (w zależności od umiejętności).

  • Premię za polecenie pracownika

Miejsce pracy: delegacje na terenie Polski - głównie woj. mazowieckie, łódzkie i świętokrzyskie (delegacje od poniedziałku do piątku)

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie w delegacji skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

513057088 Martyna - koordynator budowy

690390025 Igor - koordynator budowy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych

  • Dokładność wykonywanych prac

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Odpowiedzialność i rzetelność

  • Zaangażowanie

  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (jesteśmy otwarci na pracowników z zagranicy)

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość pracy na agregacie szpachlarsko-malarskim

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY W DELEGACJI NA TERENIE POLSKI

Kontakt z pracodawcą

690-390-025, 513-057-088

Adres e-mail

nor-mal@wp.pl