projektpraca.eu

Malarz/ Lakiernik odlewów

Zakład Budowlano-Kamieniarski Produkcyjno- Usługowy Ryszard Łukawski
  • Dodano: 12 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

- Zanurzanie odlewów w farbie - Wyrównanie warstwy zabezpieczającej Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony lub pracę tymczasową - Ubezpieczenie ZUS, A-1, EKUZ - Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie - 9,50 ? brutto (w okresie próbnym) - Gwarancja podwyżki wynagrodzenia po okresie próbnym (3-4 tyg.) w zależności od wyników - Płacone nadgodziny i premie - Opieka koordynatora na terenie Niemiec - Szkolenie wprowadzające do objęcia stanowiska - Niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania

- Dokładność - Zaangażowanie i chęć do pracy - Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym Prezentacja firmy: Zakład Budowlano-Kamieniarski Produkcyjno- Usługowy Ryszard Łukawski posiada ponad dwudzietoletnie doświadczenie w realizacji kontraktów zagranicznych, m. in. w branży odlewniczej i budowlanej. Firma jest zarejestrowana również w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Nie czekaj! Aplikuj! :) lub dzwoń pod numer tel.: 660 446 674 Biuro czynne od pon. do pt. 7:00-15:00 Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy umieścić w CV klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZBKPU Ryszard Łukawski, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko: Malarz/Lakiernik odlewów. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."