projektpraca.eu

Malarz/Lakiernik odlewów

Zakład Budowlano-Kamieniarski Produkcyjno- Usługowy Ryszard Łukawski
  • Dodano: 10 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:\r\n- Zanurzanie odlewów w farbie\r\n- Wyrównanie warstwy zabezpieczającej\r\n\r\nOferujemy:\r\n- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony lub pracę tymczasową\r\n- Ubezpieczenie ZUS, A-1, EKUZ\r\n- Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie\r\n- 9,50 ? brutto (w okresie próbnym)\r\n- Gwarancja podwyżki wynagrodzenia po okresie próbnym (3-4 tyg.) w zależności od wyników\r\n- Płacone nadgodziny i premie\r\n- Opieka koordynatora na terenie Niemiec\r\n- Szkolenie wprowadzające do objęcia stanowiska\r\n- Niezbędne narzędzia do pracy\r\n\r\n\r\n\r\nPrezentacja firmy:\r\nZakład Budowlano-Kamieniarski Produkcyjno- Usługowy Ryszard Łukawski posiada ponad dwudzietoletnie doświadczenie w realizacji kontraktów zagranicznych, m. in. w branży odlewniczej i budowlanej. Firma jest zarejestrowana również w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. \r\n\r\nNie czekaj! Aplikuj! :)\r\nlub dzwoń pod numer tel.: 660 446 674 \r\nBiuro czynne od pon. do pt. 7:00-15:00

Wymagania

- Dokładność \r\n- Zaangażowanie i chęć do pracy\r\n- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym