projektpraca.eu

Malarz konstrukcji stalowych/ślusarz

PPT
  • Dodano: 17 września 2020
  • Ważna do: 01 października 2020

Opis stanowiska pracy

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem przemysłowych konstrukcji stalowych jak:

  • formy odlewów betonowych,
  • hale stalowe,
  • rygle i stężenia stalowe,
  • barierki drogowe,
  • rampy, podesty i przejścia serwisowe/technologiczne w zakładach produkcyjnych.

Malarz kostrukcji stalowych/Ślusarz:

  • Szlifowanie wyspawanych elementów,
  • gratowanie elementów,
  • przygotowywanie elementów konstrukcji do malowania,
  • szlifowanie i odtłuszczanie elementów do
    malowania,
  • malowanie konstrukcji metodą natryskową.

Wymagania

Wymagania:

  • umiejętność obsługi szlifierki kątowej i prostej,
  • dokładność,
  • umiejętność malowania natryskowego,
  • umiejętność dobrania zalecanych proporcji farby, rozcieńczalnika i utwardzacza.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi wózka widłowego,
  • umiejętność obsługi suwnicy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji.

Praca w godzinach 7-15, możliwość nadgodzin.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8-14 w celu umówienia się na spotkanie.