projektpraca.eu

Magazynier

BETARD SP. Z O.O.
  • Dodano: 31 stycznia 2023
  • Ważna do: 14 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Firma produkujące elementy prefabrykowane zatrudni osobę do pracy w magazynie materiałowym.

Praca stała w oparciu o umowę o pracę na pełen etat. Do głównych obowiązków należą:

  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego i wydawanego materiału,
  • przechowywanie i składowanie towaru,
  • obsługa komputerowego systemu magazynowego - sporządzanie dokumentów magazynowych,
  • planowanie i zarządzanie zapasami magazynowymi,
  • dbanie o porządek i właściwe funkcjonowanie magazynu,
  • współpraca z działem przygotowania produkcji oraz pozostałymi działami w grupie Betard.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie do kart MultiSport, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • obsługa komputera - mile widziane doświadczenie w pracy w programie Comarch,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - opcjonalnie podestów ruchomych przejezdnych i suwnic,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.