projektpraca.eu

Magazynier

CHEMAR RUROCIĄGI Sp. z o.o. Kielce
  • Dodano: 23 listopada 2020
  • Ważna do: 07 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Kierowanie ciągnikiem z przyczepą kat. T,
  • Obsługa żurawia, dźwigu, suwnicy oraz wózka widłowego,
  • Prawidłowe wydawanie wyrobów i materiałów do produkcji,
  • Kontrola ilości i jakości asortymentu,
  • Załadunek i rozładunek towarów,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • Porządkowanie magazynu,
  • Praca na hali (brak przeciwwskazań do pracy na wysokości).

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pakiet medyczny,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia na kierowanie ciągnikiem z przyczepą kat. T  (warunek konieczny),
  • Obsługa żurawia/dźwigu (mile widziane),
  • Obsługa suwnicy z poziomu roboczego (mile widziane),
  • Obsługa wózka widłowego (mile widziane),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

List motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres:

praca@chemar-piping.pl lub

Chemar Rurociągi Sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6

25-953 Kielce