projektpraca.eu

Magazynier

myBox Logistics
  • Dodano: 30 października 2020
  • Ważna do: 13 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

MyBox Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group ? właściciela sieci salonów multibrandowych Sizeer, 50 style i Symbiosis i dystrybutora marek Timberland, New Era, Umbro i in. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Z nami będziesz:

Obsługiwał procesy logistyczne, czyli:

  • Przyjmował i kompletował towar do wysyłki
  • Realizował zamówienia sklepowe
  • Składował towar według ustalonych zasad
  • Obsługiwał zwroty od klientów internetowych
  • Kontrolował jakość zamówień
  • Brał udział w inwentaryzacjach
  • Dbał o porządek i przestrzegał przepisów BHP

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Świetną atmosferę opartą na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w nowoczesnym i zautomatyzowanym Centrum Logistycznym

Wymagania

  • Nie boisz się pracy na magazynie
  • Jesteś gotowy do pracy zmianowej
  • Lubisz pracę zespołową
  • Potrafisz obsługiwać komputer w stopniu podstawowym
  • Jesteś skrupulatny i pełny zaangażowania