projektpraca.eu

Magazynier

Randstad
  • Dodano: 23 sierpnia 2019
  • Ważna do: 23 września 2019

Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe - mamy dla Ciebie pracę od zaraz!

Poszukujemy magazynierów do pracy w firmie MAN w Starachowicach.

Oferujemy:

- stałe wynagrodzenie 2873 zł brutto, do tego premia do 12%,

- ciepły posiłek w trakcie pracy,

- pakiet benefitów w przystępnych cenach (karta multisport, opieka medyczna, zniżki na wydarzenia kulturalne i na zakupy).

Oczekujemy:

- uprawnień na wózki widłowe wydanych przez UDT,

- chęci do pracy i dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej.

Zadania:

- prowadzenie procesów magazynowych: składowanie, wydawanie, rozpakowywanie i pakowanie towarów

- obsługa wózka widłowego

Jeśli jesteś zainteresowany - zadzwoń do nas lub wyślij sms a my oddzwonimy i chętnie się z Tobą umówimy na rozmowę!

Telefon kontaktowy: 605-197-927