projektpraca.eu

Magazynier

Trenkwalder
  • Dodano: 24 kwietnia 2019
  • Ważna do: 24 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Oferujemy:

stabilne i długotrwałe warunki zatrudnienia stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia, satysfakcjonujące wynagrodzenie z dodatkiem za pracę zmianową oraz comiesięczną nagrodą uznaniową, wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia. nowe umiejętności, doświadczenie zawodowe.

Główne obowiązki

przyjmowanie, magazynowanie oraz wydawanie surowców chemicznych z magazynu, wstępna kontrola porównawcza parametrów dostarczonych surowców z wymaganiami atestów, codzienna kontrola stanów magazynowych surowców chemicznych, dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu, wypełnianie dokumentacji związanej z przyjęciem towaru na magazyn, dbanie o ład i porządek na powierzonym obszarze.

Wymagania

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie,
  • dyspozycyjności i gotowości w systemie zmianowym.