projektpraca.eu

Magazynier

MIDAS
  • Dodano: 23 marca 2019
  • Ważna do: 01 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

MIDAS to wiodąca na rynku firma produkcyjno-handlowa, zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER

Zadania:

  • obsługa przyjęć i wydań magazynowych
  • udział w pracach inwentaryzacyjnych
  • dbałość o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę od 8.00 do 16.00
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  •  przyjazną i motywującą atmosferę pracy

Miejsce pracy: Nowiny k/Kielc

Mile widziani również kandydaci w wieku 45+.

Jest to dobra oferta dla osób zamieszkujących w okolicy. Dla osób dojeżdżających:  dojazd komunikacją miejską - linia nr 19. Przystanek tuż obok firmy MIDAS.

Wymagania

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe

Administratorem danych jest MIDAS Małgorzata Wesołowska z siedzibą w Kielcach 25-316, ul. Kościuszki 17/9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji i są podawane przez Panią/Pana dobrowolnie. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a także w zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.