projektpraca.eu

Magazynier wyrobów hutniczych i metalowych

PRMI PROMONTIN Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 maja 2021
  • Ważna do: 19 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. zajmujące się prefabrykacją i montażem elementów konstrukcji stalowych, rurociągów, zbiorników, itp. Lokalizacja SSE Dębska Wola koło Morawicy.

Opis stanowiska

- obsługa magazynu towarów, materiałów, produktów gotowych

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej (m.in. PZ, WZ, PW, RW, inne)

- kontrola stanów magazynowych

- dbałość o powierzone mienie

- obsługa programów magazynowych

- współpraca z pracownikami innych działów

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

- teoretyczna oraz praktyczna znajomość z zakresu obsługi dokumentacji magazynowej

- dyspozycyjność (możliwość pracy w systemie zmianowym)

- mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu Comarch Optima

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziane uprawnienia wózki i suwnicy