Magazynier - Praca w centrum, stabilne zatrudnienie, umowa o pracę

P.P.H Eco World Plastic Zbigniew Dudzic
  • Dodano: 15 października 2021
  • Ważna do: 29 października 2021

Opis stanowiska pracy

Witamy,

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko MAGAZYNIER

Miejsce wykonywania pracy: Stąporków

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do obrotu magazynowego w systemie oraz raportowanie niezgodności
  • Organizacja pracy według określonego systemu
  • Kontrola towaru przyjmowanego na magazyn- rozmieszczanie w odpowiednim przypisanym sektorze
  • Przygotowania towarów do wysyłek -wysyłka wyrobów gotowych do zewnętrznych Klientów zgodnie z listą wysyłkową
  • Realizacja dodatkowych zadań związanych z pracą na magazynie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy
  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia/ pakietu medycznego
  • Realną możliwość awansu
  • Wolne weekendy

Wymagania

  • Obsługa wózka widłowego - Warunek konieczny
  • Zaangażowanie oraz umiejętność organizacji prac