projektpraca.eu

Magazynier/operator wózka widłowego

P.P.H.U Termo-Vac
  • Dodano: 29 listopada 2021
  • Ważna do: 13 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy P.P.H.U Termo-Vac poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier/ Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:
- przygotowanie zamówień zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
- Zabezpieczanie skompletowanych wcześniej palet przygotowanych do wysyłki
- Rozładunek oraz załadunek samochodów ciężarowych /
- Kontrola stanu technicznego podległego sprzętu
- nadzór nad wychodzącym/przychodzącym towarem z magazynu
- realizowanie zadań zgodnie z założonym planem
- Wykonywanie innych prac magazynowych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Umowa o pracę
- Pakiet medyczny
- system pracy II zmianowej /od poniedziałku do piątku

Wymagania

Wymagania:
- Uprawnienia do obsługi wózka widłowego potwierdzone egzaminem UDT;
- Odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność
- Umiejętność podejmowania decyzji w nagłych sytuacjach
- dyspozycyjność