projektpraca.eu

Magazynier od zaraz - satysfakcja z wynagrodzenia

Trenkwalder
  • Dodano: 24 kwietnia 2019
  • Ważna do: 24 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Oferujemy:

- stabilne i długotrwałe warunki zatrudnienia stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,

- satysfakcjonujące wynagrodzenie z dodatkiem za pracę zmianową oraz comiesięczną nagrodą uznaniową,

- wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia,

- nowe umiejętności, doświadczenie zawodowe.

Główne obowiązki

- przyjmowanie, magazynowanie oraz wydawanie surowców chemicznych z magazynu, - wstępna kontrola porównawcza parametrów dostarczonych surowców z wymaganiami atestów,

- codzienna kontrola stanów magazynowych surowców chemicznych,

- dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu,

- wypełnianie dokumentacji związanej z przyjęciem towaru na magazyn,

- dbanie o ład i porządek na powierzonym obszarze.

W ofercie mamy również oferty pracy na stanowiska: Tokarz, Elektryk, Operator ładowarki, dźwigu, wózka widłowego oraz wiele innych.

CV prosimy przesyłać na adres: a.banas@trenkwalder.com, k.trzpis@trenkwalder.com

Bliższe informacje pod numerem telefonu:  665 284 003; 785 982 299

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.

Wymagania

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie,
  • dyspozycyjności i gotowości w systemie zmianowym.