projektpraca.eu

Magazynier - Kucharz

Dom Pomocy Społecznej Polskiego Związku Niewidomych w Kielcach
  • Dodano: 26 lutego 2021
  • Ważna do: 12 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Polskiego Związku Niewidomych w Kielcach zatrudni pilnie osobę w pełnym wymiarze czasu pracy (umowa o pracę na zastępstwo) na stanowisko: Magazynier - Kucharz.

Wymagania

- wykształcenie średnie gastronomiczne o specjalności technik - technolog żywienia zbiorowego;
- minimum 3 - letnie doświadczenie w placówkach żywienia zbiorowego;
- znajomość zasad HACCP;
- mile widziane doświadczenie podobnej pracy oraz znajomość programu Spiżarnia;
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Prosimy o kontakt osobisty - po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Dzwonić prosimy w godzinach 8:00 - 15:00, tel. 41 345-49-09 lub 41 345-00-54