projektpraca.eu

Magazynier - kierowca kat. B

Zakład Usług Wielobranżowych MA-SERW Jan Mazur
  • Dodano: 15 kwietnia 2019
  • Ważna do: 15 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnym wykonawstwie instalacji elektrycznych i kompleksowej modernizacji oświetlenia sklepów wielkopowierzchniowych i obiektów handlowych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko magazynier-kierowca. Praca stała, głównie na miejscu w Domaszowicach (koło Kielc) związana z obsługą magazynu firmowego. Sporadyczne wyjazdy po terenie kraju.

Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku,

- solidności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,

- zaangażowania w wykonywaną pracę,

- czynnego prawa jazdy kat. B,

- podstawowej sprawności fizycznej,

- braku nałogów,

- znajomość podstawowa branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem.