projektpraca.eu

Magazynier działu zakupów zaopatrzeniowych

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 17 czerwca 2024
  • Ważna do: 01 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Twoja codzienna praca w VIVE Group sprawi, że recycling i możliwości ochrony środowiska będą się ciągle rozwijać i pasjonować, przy okazji wzmacniając globalną świadomość na temat ochrony środowiska. Dołączysz do zaangażowanej, uśmiechniętej grupy ludzi, którzy codziennie tworzą niezwykle ważny fundament dla całej organizacji i jej licznych przedsięwzięć. To właśnie dzięki Tobie tekstylia otrzymają drugie życie – w szafach klientów, w ponad 70 krajach na świecie, czy w postaci eko ławki w parku!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier Działu Zakupów Zaopatrzeniowych

Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego 6,

Twoje główne zadania:

• Realizacja przyjęć oraz wydań magazynowych zgodnie z zamówieniami,
• Przygotowywanie, kompletowanie i weryfikacja poprawności dokumentów magazynowych,
• Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
• Obsługa wózków widłowych i innych urządzeń magazynowych,
• Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie oraz zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania materiałów.

W zamian oferujemy:

• Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• Rynkowe wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania,
• Wsparcie we wdrożeniu w pierwszych dniach pracy,
• Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość awansów wewnętrznych,
• Odzież roboczą.

Dodatkowe benefity:

• Dofinansowanie zajęć sportowych,
• Program emerytalny,
• Program gratyfikacji finansowej za polecenie pracownika,
• Bony i paczki świąteczne,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• Dofinansowanie do wczasów pod gruszą,
• Parking pracowniczy.

Spójrz teraz kogo poszukujemy.

Wymagania:

• Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (konieczne),
• Doświadczenie w pracy na magazynie,
• Dyspozycyjność 8h dziennie (od poniedziałku do piątku),
• Gotowość do pracy z odzieżą,
• Silna motywacja do pracy,
• Umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej,
• Dobra kondycja fizyczna.

Widzisz siebie tutaj? Świetnie – aplikuj na adres rekrutacja@vive.com.pl