projektpraca.eu

Lutowacz / Lutownik

Defro
  • Dodano: 05 sierpnia 2021
  • Ważna do: 19 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma DEFRO Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter pomp ciepła

Elektryk

Serwisant klimatyzacji / wentylacji

Twój zakres obowiązków:

        montaż urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną

-        wykonywanie rurociągów instalacji chłodniczej

-        mechaniczne gięcie rur

-        lutowanie twarde rur miedzianych

-        przeprowadzanie prób ciśnieniowych

-        raportowanie do przełożonych

Mile widziane:

-        uprawnienia na lutowanie twarde

-        umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

-        doświadczenie przy produkcji urządzeń chłodniczych/pomp ciepła

-        wykształcenie: min. zawodowe lub techniczne

-        umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

-        motywacja i chęci do pracy

-        dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

-        stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

-        ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole

-        atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do nadesłania CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych bądź kontakt telefoniczny na numer 537443530.

DEFRO
Ruda Strawczyńska 103a
26-067Strawczyn