projektpraca.eu

Lutowacz / Lutownik Serwisant Monter Chłodniarz Instalator

Defro
  • Dodano: 02 sierpnia 2021
  • Ważna do: 16 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma DEFRO Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko:

Lutowacz / Lutownik

Monter pomp ciepła

Elektryk

Serwisant klimatyzacji / wentylacji

Twój zakres obowiązków

-        montaż urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną

-        wykonywanie rurociągów instalacji chłodniczej

-        mechaniczne gięcie rur

-        lutowanie twarde rur miedzianych

-        przeprowadzanie prób ciśnieniowych

-        raportowanie do przełożonych

Mile widziane

-        uprawnienia na lutowanie twarde

-        umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

-        doświadczenie przy produkcji urządzeń chłodniczych/pomp ciepła

-        wykształcenie: min. zawodowe lub techniczne

-        umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

-        motywacja i chęci do pracy

-        dobra organizacja pracy własnej

W zamian możemy zaoferować:

-        stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

-        ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole

-        atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań