projektpraca.eu

Logopeda

Poradnia Świętokrzyska
  • Dodano: 11 października 2021
  • Ważna do: 25 października 2021

Opis stanowiska pracy

Poradnia ?Świętokrzyska?, to prężnie rozwijające się miejsce, gdzie diagnozujemy, wydajemy opinie i zaświadczenia oraz prowadzimy specjalistyczne terapie. Realizujemy zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Zakres obowiązków
1. Prowadzenie terapii, zajęć indywidualnych, badań przesiewowych i innych.
2. Konstruowanie opinii logopedycznych, każdorazowe omawianie zaleceń/opinii z rodzicami.
3. Prowadzenie konsultacji logopedycznych dla dorosłych i dzieci.
4. Stała współpraca z podmiotami obsługiwanym przez Poradnię.
5. Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzanej pracy.

Wymagania
Ukończone studia na kierunku Logopedia.

Oferujemy
Pracę na zasadzie stałej współpracy.

Mile widziane
Osoby posiadające uprawnienia do pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
Zapraszamy do aplikowania
m.slomka@poradniakielce.pl
790 230 790