projektpraca.eu

Lider zespołu sprzedaży

Lagunita Education
  • Dodano: 02 stycznia 2022
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Lagunita Education (www.lagunita.education) jest ogólnopolską firmą zajmującą się doradztwem w edukacji i pomocą w aplikacji na studia za granicą. W ramach naszej działalności prowadzimy wyspecjalizowane korepetycje, programy mentoringowe, przygotowujemy do egzaminów i testów oraz bezpośrednio pomagamy w procesie aplikacji na studia. Działamy na terenie całej Polski, ale biuro mamy w Kielcach. Pomogliśmy już ponad 400 osobom rozpocząć studia za granicą m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii oraz na Ukrainie.

Poszukujemy od zaraz osoby, której zadaniem będzie telefoniczna sprzedaż naszych usług
oraz nadzór nad zespołem sprzedaży.

Do Twoich zadań należało będzie:

  • koordynacja 3-osobowego zespołu sprzedażowego,
  • koordynacja realizacji usług ? koordynowanie nauczycieli i mentorów,
  • udział w tworzeniu ofert nowych produktów,
  • prowadzenie sprzedaży telefonicznej,
  • udzielanie telefonicznej i emailowej informacji o usługach pracodawcy,
  • aktywne budowanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami,
  • pomoc w innych zadaniach związanych z rozwojem firmy (np. marketing online, copywriting).

Oferujemy:

  • zarobki stałe zależnie od formy zatrudnienia,
  • prosty i bardzo atrakcyjny system premiowy ponad stałą podstawę zależny od wyników zespołu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w świetnej lokalizacji w ścisłym centrum Kielc ? mamy biuro przy ul. Żytniej.

Widełki płacowe:

  • B2B: 5 000 ? 10 000 PLN
  • UoP: 4 100 ? 7 800 PLN (brutto)

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • jest nastawiona na wyniki,
  • ma doświadczenie w sprzedaży B2C,
  • jest otwarta na rozwój i chęć poznawania naszej branży jaką są specjalistyczne usługi
    edukacyjne
  • wykazuje dużą samodzielność w działaniu
  • posiada umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • cechuje ją doskonała organizacja pracy, dokładność i precyzyjność.