projektpraca.eu

Lektor języka angielskiego

Szkoła Gareth's School
  • Dodano: 04 października 2021
  • Ważna do: 18 października 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy:

Pogodnych, kreatywnych, odznaczających się wysoką kulturą osobistą nauczycieli, dla których praca z dziećmi to prawdziwa pasja.

Nauczycieli gotowych do pracy z dziećmi od 3 roku życia  oraz utrzymywania kontaktów z ich rodzicami.

Lektorów odznaczających się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i metodyki nauczania języków obcych oraz perfekcyjną wymową.

Osób wymagających zarówno od siebie, jak i swoich uczniów, umiejętnie wykorzystujących nowoczesne technologie w nauczaniu języka angielskiego

Wymagania

Wykształcenie  kierunkowe, do pracy z małymi dziećmi, absolwentów nauczycielskich kolegiów językowych, Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej z nauczaniem języka angielskiego lub filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską.

Wymagana dyspozycyjność.

Oferujemy: Pracę w  godzinach przed i popołudniowych (zwykle dwugodzinne bloki zajęciowe) w dynamicznie rozwijającej się szkole językowej w Kielcach.

CV z listem motywacyjnym prosimy kierować na : biuro@gareth.pl Skontaktujemy się z wybranymi osobami.