projektpraca.eu

Lektor języka angielskiego

Language Academy PIEKOSZÓW / STRAWCZYN
  • Dodano: 26 czerwca 2020
  • Ważna do: 26 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim?
  • Masz wykształcenie filologiczne?
  • Lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą?
  • Chcesz się dużo nauczyć jako Lektor j. ang.?
  • Masz w sobie dużo pozytywnej energii i chęci do rozwoju?
  • Inspirują Cię niebanalne metody nauczania?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, nie zastanawiaj się dłużej, tylko aplikuj już teraz na stanowisko lektora języka angielskiego do naszej szkoły LANGUAGE ACADEMY. :) Oferujemy stabilną oraz długotrwałą współpracę. Miejsce pracy: PIEKOSZÓW i/lub STRAWCZYN.

Oferujemy pracę w dowolnym wymiarze godzin. Praca poprzedzona okresem szkoleniowo-wdrożeniowym. Od naszych lektorów oczekujemy:

  • prowadzenie zajęć wg wytycznych naszej metody;
  • prowadzenia zajęć w języku angielskim;
  • budowania wspierających relacji z Kursantami;
  • postawy pro-aktywnej w obliczu sytuacji trudnych;

Oferujemy:

  • pracę od września 2020 w różnych grupach wiekowych;
  • umowę o pracę; poprzedzona umową zlecenie (ok 3-6 m-cy okresu próbnego);
  • stabilną i długotrwałą współpracę;
  • metodyczne szkolenia wdrożeniowe;
  • ciągły rozwój wg ścieżki kariery LACADEMY TOP;
  • zajęcia w blokach;
  • stałą opiekę i wsparcie Metodyka;
  • indywidualne dostosowanie grafiku pracy;
  • doskonałe warunki lokalowe;
  • atrakcyjne stawki zależne od poziomu kompetencji lektorskich

Tu znajdziesz opinie naszej kadry na temat pracy u nas:

Prześlij swoje CV na pocztę szkoły.

Wymagania

Wymagamy przede wszystkim:

  • bardzo dobrej umiejętności mówienia w języku angielskim
  • wykształcenia filologicznego
  • chęci do rozwoju i nauki