projektpraca.eu

Lektor j. angielskiego

ANGLOCITY Szkoła Językowa KIELCE
  • Dodano: 21 lipca 2022
  • Ważna do: 21 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Szkoły poszukujemy lektorów języka angielskiego do prowadzenia stacjonarnych kursów w siedzibach szkoły (kursy grupowe i zajęcia indywidualne) dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu lektorów ANGLOCITY, prześlij nam swoje CV na adres praca@anglocity.pl (w tytule wiadomości wpisz Praca lektor), a my skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy termin rozmowy.

Zapraszamy :)

Wymagania

Od osób zgłaszających się oczekujemy:

- ukończonych studiów kierunkowych (licencjat lub magister)
- doświadczenia w prowadzeniu zajęć
- pasji do nauczania
- kreatywności, entuzjazmu, zaangażowania
- rzetelności i punktualności

Oferujemy:

- pracę w młodym, aktywnym zespole
- komfortowe i nowoczesne warunki pracy
- szkolenia i pomoc metodyczną
- wszelkie materiały kursowe
- dobre warunki płacowe
- zajęcia w blokach