projektpraca.eu

Lakiernik

ELERTE POLAND SPÓŁKA Z O.O.
  • Dodano: 23 czerwca 2021
  • Ważna do: 31 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Elerte Poland sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowej sprzedaży układów hamulcowych do samochodów ciężarowych, naczep, przyczep oraz autobusów. Firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz hale magazynowe zgodne z normami ISO 9001:2015. W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy pracowników na stanowiska:

Lakiernik

Opis stanowiska:

  • przygotowanie zacisków hamulcowych do procesu lakierowania,
  • dobieranie koloru lakieru,
  • lakierowanie właściwe,
  • kontrolowanie parametrów w procesie lakierowania,
  • wykonywanie prac zgodnie z wymogami.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w malowaniu konstrukcji (min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku),
  • doświadczenie jako lakiernik samochodowy mile widziane,
  • chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 15 zł netto za godzinę,
  • bonus miesięczny do 500 zł netto,
  • możliwość pracy w nadgodzinach za stawkę 150%,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • praca w miłej atmosferze,
  • pomoc w nauce na danym stanowisku,
  • zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • umożliwiamy szkolenia na danym stanowisku,
  • umożliwiamy rozwój zawodowy oraz zdobycie doświadczenia na danym stanowisku,
  • zapewniamy eventy firmowe oraz prezenty dla dzieci pracowników oraz pracowników, m.in.: Dzień Dziecka, Mikołajki, Wielkanoc, Boże Narodzenie a także indywidualne benefity dla pracowników.