projektpraca.eu

Laborant-Kontroler Jakości

BIKER- PRODUCENT CHEMII GOSPODARCZEJ
  • Dodano: 14 października 2021
  • Ważna do: 28 października 2021

Opis stanowiska pracy

bieżąca kontrola jakości surowców;

kontrola nad procesem produkcji,

dbanie o prawidłowy przepływ surowców/półproduktów między kolejnymi etapami produkcji;

planowanie i zaopatrzenie produkcji w niezbędne komponenty, surowce oraz opakowania i etykiety itp

weryfikacja poprawności obiegu dokumentacji technicznej i handlowej

nadzorowanie procesów produkcyjnych pod kątem zgodności z założeniami technologicznymi;

realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

umowa o pracę,

ubezpieczenie grupowe,

telefon firmowy

wynagrodzenie od 2500pln do 3500 pln netto w zależności od zdobytego doświadczenia

praca w systemie jedno zmianowym w godz 8-16

Wymagania

Wymagania

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),

kierunek: chemiczny

obsługa komputera, MS Office

obsługa sprzętu laboratoryjnego

mile widziane prawo jazdy kat. B