projektpraca.eu

Kurs operator maszyn CNC

CRSE
  • Dodano: 06 listopada 2019
  • Ważna do: 06 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Kurs OPERATOR MASZYN CNC  Całkowity czas trwania kursu to 160 godzin lekcyjnych (20 dni), w tym 40 godzin zajęć teoretycznych, 120 godzin zajęć praktycznych. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje m.in. ogólną wiedzę o obróbce i skrawaniu, wykorzystywanych urządzeniach, BHP, używanych materiałach, metodach i jakości, ćwiczenia związane między innymi z programowym przygotowaniem materiałów, doborem parametrów, ćwiczenia z samego wykonywania obróbek. Na zakończenie kursu zostanie przeprowadzony egzamin zewnętrzny. Uczestnik po zdaniu egzaminu otrzymuje certyfikat i uprawnienia do zawodu potwierdzające nabycie kwalifikacji.

Kurs bazuje szczególnie na platformie SINUMERIK oraz FANUC,

W ramach szkolenia uczestnik otrzymuje: wyżywienie i materiały szkoleniowe,

Szkolenie współfinansowane jest dzięki Funduszom Europejskim,

Wymagania

Szkolenie jest skierowane do osób, które spełniają wszystkie następujące warunki:

- mieszkają na terenie woj. świętokrzyskiego,

- ukończony mają 18 rok życia,

- pracują, uczą się lub pozostają osobami bezrobotnymi

- pozostają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności