projektpraca.eu

Kurier InPost - Paczkomaty

InPost
  • Dodano: 22 września 2021
  • Ważna do: 06 października 2021

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą kurierską, która oferuje usługę niedostępną u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które zapewniają jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje ponad 10 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Kuriera.

Oferujemy:

- stabilną pracę,

- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujące premie,

- nowoczesną flotę pojazdów,

-dynamiczną pracę,

- profesjonalne szkolenia,

- stałe niezmienne trasy,

- przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy,

- pracę od poniedziałku do piątku.

Wymagania

Oczekujemy:

- prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta typu BUS,

- dobra organizacja pracy własnej,

- odpowiedzialności, punktualności, rzetelności.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 572 721 853.